MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNE

Mikroautobusų nuoma Kaune - Patogus ir patikimas pasirinkimas Jūsų transporto poreikiams! Suteikiame aukštos klasės mikroautobusus
SUSISIEKITE
Mikroautobusų nuoma Kaune puikus pasirinkimas keliauti didelei kompanijai Kaune arba aplink Kauną. Pagrindinė mūsų veikla - keleivių pervežimas, kuria vykdome daug metų. Mūsų autoparke didelis pasirinkimas skirtingų dydžių mikroautobusu - turim 30, 25, 20, 16, 12 ir 8 vietų mikroautobusus. Mikroautobusų nuoma Kaunas vairuotojai puikiai pažįsta. Siūlome ilgalaikius ir trumpalaikius nuomos sąlygos. Mūsų vadybininkai padės jums išsirinkti optimalų variantą užsakant mikroautobusą. Užsakant mūsų mikroautobusus keliausit patogiai ir nepriklausomai!
Mikroautobusų nuoma Kaune

Keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune 

Keleivinių mikroautobusų nuoma Kaune, Kauno m. sav vykdoma saugusiems  ir vaikams, pradinių klasių vaikams ir darželinukams nuomojami mikroautobusai su automobilinėmis kėdutėmis ir paaukštinimais. Mūsų veikla vykdoma daugiau negu 25  metus. Vykdome Ilgalaikė keleivinių mikroautobusų ir automobilių nuoma. Laukiame Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu. 

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma Kaune su vairuotoju arba mikroautobusų nuoma Garliava atliekantys vairuotojai laisvai bendrauja lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis. Klientams siūlome geriausius mikroautobusų nuoma Kaunas sprendimus, tarp jų Keleivinių ir krovininių mikroautobusų nuoma aukščiausią kokybę ir palankiausias sąlygas naudotis paslaugomis tiek Kaune, tiek ir keliaujant po visa Lietuvą.

Mikroautobusų nuoma Kaunas kaina

Mikroautobusų nuoma Kaunas kaina sudaro keli aspektai. Pirmiausiai reikia apsispręsti, kokią paslaugą naudosite. Busiuko nuoma Kaune su vairuotoju arba be vairuotojo. Pas mus rasite tikraitikrai palankia kaina. Kaina prasideda nuo 20 Eur/val ir yra skaičiuojama, naudojant šios duomenys: paėmimo, paleidimo ir tarpiniai keliones taškai, jei tokie yra,  laukymas išleidimo taške, keleivių skaičius ir ar yra papildomu sąlygų. Pavyzdžiui ar reikės vaikų sėdynių, ar transporto su didesnių bagažo skyrium. Nuomojant mikroautobusus be vairuotojo, turite nurodyti kelionės tikslą ir pateikti užstatą 300 eurų. Susisiekite su mūsų vadybininkais ir jie patars jums geriausia kelionės variantą. Kaunas airport transfer - Vilnius, 20 vietų kaina 150 eur.

Keleivių pervežimas Kaune 

Keleivių pervežimas Kaune vykdome 9, 16, 23 vietų autobusais.  Kaina priklausys nuo mikroautobuso dydžio, kelionės tipo ir trukmės, nuomos meto ir paros laiko. Susisiekite su mūsų vadybininkais ir jie pasiūlys jums geriausia variantą.

30 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

30 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

23 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

23 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

20 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

20 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

16 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

16 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

12 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

12 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

Darbuotojų vežimas i darbą Kaune

Darbuotojų vežimas i darbą Kaune

Keleivių transferis iš Kauno oro uosto

16 vietų mikroautobuso nuoma Kaune

Vaikų vežimas į mokyklas Kaune

Vaikų vežimas į mokyklas Kaune

Mikroautobusų nuoma Kaunas

Mikroautobusų nuoma Kaunas
Mikroautobusų nuoma Kaunas puikus pasirinkimas. Mes siūlome vaikų vežimus Kaune į mokyklas, darželius ir baseinus, drabuotoju vežimą į darba. Ilgalaikė mikroautobuso nuomos kaina priklauso nuo sutarties trūkmės, mikroautobuso dydžio, kelionės trukmes ir dažnumo. Jeigu planuojate gerai pažinti Lietuva, populeriausias Kauno vietas 
rasite čia

Priekabų nuoma Kaune

Priekabų nuoma Kaune
Priekabų nuoma Kaune - Siūlome saugių kieta šonų priekabų nuoma bei atvirų priekabų nuoma. Priekabos klientų patogumui nuomojamos įvairiam laikotarpiui - nuo valandos iki kelių parų. Šių priekabų esminis privalumas yra rakinamos pakrovimo durys. Su šia priekaba krovinį gabensite kur kas saugiau. Mes galime pasiūlyti didesni priekabų pasirinkimą kiekvienam pagal individualia paskirti, atitinkanti Jūsų poreikius.

Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune

Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune
Krovininių mikroautobusų nuoma Kaune puikus pasirinkimas, vykdant perkraustymo darbus arba vykdant didelių  daiktų atvežma. Mūsų autoparke rasite skirtingus krovininius mikroautobusus, uždarus ir atvirus.  Kaina galite sužinoti parašydami užklausą arba paskambinus telefonų mūsų vadybininkui. Vykdome tik su vairuotoju.  Laukiame su nekantrumų Jūsų skambučių arba užklausimų elektroniniu paštu.
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KLIENTAI
ABS AUTOSERVISAS VILNIUJEATN TravelSchindler-liftas, UABanrealtyABBKaip
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAUNAS GOOGLE ATSILIEPIMAI
Anželika Kajal
Anželika Kajal
2024-04-24
Naudojomės jūsų paslaugomis ir likome labai patenkinti! Viskas buvo puiku, dėmesingi darbuotojai padėjo mums suorganizuoti visą kelionę.
Nikita Rogoza
Nikita Rogoza
2024-02-21
Puikus aptarnavimas ir viskas laiku
Galina Šutovič
Galina Šutovič
2024-02-11
Nebrangiai ir viskas laiku
Martynas Slotkus
Martynas Slotkus
2024-02-08
Greitas ir patogus važiavimas.
MIKROAUTOBUSŲ NUOMA
REKVIZITAI
Mikroautobusų nuoma, UAB
Adresas: Geležinkelio g. 3,
LT-45116, Kaunas
Įmonės kodas: 305514122
PVM mokėtojo kodas: LT100013073312
Tel.: +370 660 93333
El. paštas: info@mikroautobusunuoma.eu
Banko sąskaita: LT037044090100109329
Personalo atranka: Dalia Zibrovė +370 614 40000
Finansai +370 660 72222
Direktorius Arūnas Gečas
+370 660 81111
MIKROAUTOBUSU NUOMA NAUJIENOS
Mikroautobusų nuoma su vairuotojų
DARBO LAIKAS:
I-V: 06:00 – 21:00
VI: 06:00 – 21:00
VII: 06:00 – 21:00
SOCIALINIAI TINKLAI
Ačiū, kad pasirinkote Mikroautobusų nuoma!
Jei mūsų paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius, įvertinkite mus čia:
Visos teisės saugomos. © 2023 Mikroautobusų nuoma, UAB
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram